Всесвітній день науки - 2023: Круглий стіл «Традиції та експерименти у творчості молодих українських художників»

07 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

07  листопада 2023 року у рамках Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку за ініціативи кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено круглий стіл «Традиції та експерименти у творчості молодих українських художників».

11 08 01

Модерувала захід Світлана Стрельцова, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка.

У ході круглого столу було розкрито такі питання:

• значення класичної мистецької освіти в становленні митця;
  • шляхи пошуків та експериментів для молодих художників;
  • виставкова діяльність та грантові програми для молодих митців;
  • огляд різних артрезиденцій, програм для розвитку сучасного мистецтва;
  • сучасний досвіт українських художників, які вимушено продовжують діяльність за кордоном;
  • проблеми збереження мистецьких творів під час війни, шляхи їх вирішення;
  • перспективи розвитку сучасного експериментального мистецтва та традиційної класичної школи в Україні.

Учасниками заходу стали студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені.

Зустріч було проведено у форматі «artist talk». Молоді художники виступили з доповідями та продемонстрували мистецькі твори, які створені за допомогою різних експериментальних технік, матеріалів та технологій. Учасники круглого столу мали змогу обговорити зі спікерами заходу досвід успішної реалізації таких експериментів і пошуків в мистецтві.

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Всесвітній день науки - 2023