Всесвітній день науки - 2023: Інформаційно-методичний вебінар «Наукова педагогіка Марії Монтессорі: історія становлення і вдосконалення»

10 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

10 листопада 2023 року у рамках Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку за ініціативи кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка було проведено вебінар «Наукова педагогіка Марії Монтессорі: історія становлення і вдосконалення».

Модерували захід: Людмила Меленець, завідувачка кафедри та Вікторія Щербина, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти.

У ході вебінару було розкрито такі питання:

• Марія Монтессорі: хто вона?
  • Особисте життя науковиці, підтримка родини у визначенні свого призначення.
  • Наукові дослідження, захоплення нейропсихіатрією.
  • Актуальність наукової педагогіки М. Монтессорі в сучасному закладі освіти.

Учасниками вебінару стали педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти, викладачі Університету.

Захід було проведено у форматі коворкінгу.

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Всесвітній день науки - 2023