Тренінг «ОСС «SOS» в Університеті Грінченка

12 - 13 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

12 та 13 листопада 2023 року за ініціативи Студентського парламенту Університету в колаборації з Українською Студентською Лігою в Університеті Грінченка відбувся тренінг «ОСС «SOS».
У заході взяли участь студенти-грінченківці та здобувачі освіти Державного податкового університету.

Права і обов’язки органів студентського самоврядування, історія їх створення, фінансування, секрети успішного командоутворення та організації діяльності – ці актуальні теми увійшли до програми тренінгу.

В атмосфері взаємодії та невимушеного спілкування учасники тренінгу вчилися ефективно комунікувати, проводили SWOT-аналіз роботи студентського парламенту, відповідали на питання квесту, поглиблювали знання про правову основу функціонування студентського самоврядування.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Тренінг «ОСС «SOS» в Університеті Грінченка