Підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Відділом культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

AMU Summer School “Students Involvement in University Life” у м. Познань (Польща)

20 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

20 листопада 2023 року укладено Меморандум про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Відділом культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Документ підписали проректор, голова комісії з реорганізації ТУРУНЦЕВ Олександр Петрович та начальник відділу БОНДАРЧУК Ольга Олексіївна.

Метою Меморандуму є налагодження партнерських відносин у сфері культури і мистецтва, освіти та науки, розвиток довгострокової та ефективної співпраці між сторонами, що здійснюється у формі підготовки та реалізації спільних просвітницьких та культурних проєктів, ініціатив, заходів та програм, вебінарів, тренінгів, майстер класів, творчих майстерень, різноманітних проєктів соціального спрямування.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Підписання Меморандуму про співпрацю