Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні

GEDC059513-14 жовтня 2011 р.
Візит канадських фахівців до Університету

13-14 жовтня 2011 р. відбувся візит канадських фахівців до Київського університету імені Бориса Грінченка за україно-канадським проектом "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні".

Учасники візиту:

• Тім Лорман, професор Факультету освіти університету Конкордія
  • Шеріл Крокер, професор університету ім. Гранта МакЮена
  • Донна МакГі-Річмонд, доцент, редактор міжнародного журналу "Освітня психологія та дослідження з лідерства" ("Educational Psychology & Leadership Studies")
  • Роман Петришин - директор  Українського центру, університет ім. Гранта МакЮена
  • Юрій Конкін, координатор освітнього компоненту канадсько-українського проекту "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами", університет ім. Гранта МакЮена

В ході візиту відбулися зустрічі учасників делегації з ректором Київського університету В.О. Огнев'юком, проректором з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н.В. Морзе, проректором з науково-методичної, інноваційної та міжнародної діяльності С.А. Калашніковою, проведений майстер-клас для студентів-магістрів з питань інклюзивної освіти та майстер-клас для учасників програми підвищення кваліфікації.