Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Польща)

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Польща) на весняний семестр 2023-2024 н. р.
На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць таких студентів:

1. Євгенію Коломієць, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Логопедія», Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
  2. Юлію Кушнір, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Логопедія», Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти