Передача Віфлеємського вогню миру до Київського університету імені Бориса Грінченка

20 грудня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

20 грудня, представники Національної скаутської організації України “Пласт” передали Віфлеємський вогонь миру до Київського університету імені Бориса Грінченка. Прийняв вогонь проректор, голова комісії з реорганізації Університету Грінченка Олександр Турунцев.

Під час зустрічі з Олександром Петровичем діти розповіли про значення Віфлеємського вогню та побажали, щоб він захищав від усього лихого всі українські родини, а також наших Захисників і Захисниць, які боронять Україну на фронті.

Олександр Петрович подякував пластунам за підтримку українських традицій та їхній внесок у розвиток національно-патріотичного руху в Україні.

Зазначимо, щороку напередодні Різдва Христового скаутські організації по всьому світу здійснюють благородну місію – поширюють Віфлеємський вогонь миру як символ тепла, злагоди і надії. Представники українського “Пласту” вже понад 30 років поспіль беруть участь у скаутській естафеті передачі вогню.

Передача Віфлеємського вогню миру