Участь вихованців плавального басейну Університету імені Бориса Грінченка у виїзних змаганнях в м. Києві

23 грудня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

У суботу, 23 грудня 2023 року, команда Grinchenko Swimming взяла участь у змаганнях «Dream Cup 2» на базі мережі Sport Life, присвячені закінченню 2023 року.

До складу команди грічненківців уходив 21 учасник, які в наполегливій боротьбі здобули 23 медалі, з яких 12 золотих, 4 срібні та 7 бронзових.

Серед переможців ̶ дебютанти нашої команди, для яких ці змагання стали першими виїзними в спортивній кар’єрі.

Пишаємось вихованцями команди басейну Університету імені Бориса Грінченка. Висловлюємо вдячність нашим тренерам ̶ Мазуренку Валерію Сергійовичу, Гулігас Аллі Геннадіївні, які на високому професійному рівні підготували вихованців школи плавання до змагань.

Також дякуємо організаторам спортивних змагань – мережі Sport Life “Dream Cup” 2.

Висловлюємо глибоку вдячність нашим Героям за можливість жити і працювати.

Слава Героям! Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом

Виїзні змагання в м. Києві