Вітаємо Григоренко Марину, переможницю Відкритого конкурсу студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «Молодь і поліграфія»!

Натхненна «Зустріч з Лідером»

31 січня 2024 року

м. Львів

За результатами Відкритого конкурсу студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «Молодь і поліграфія», який проводився в Українській академії друкарства у грудні 2023 року, диплом ІІІ ступеня отримала Григоренко Марина Олегівна, студентка 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» Факультету журналістики.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Шпака Віктора Івановича, доктора історичних наук, професора, професора кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм