Підсумки загальноуніверситетського конкурсу «Логотип та стиль міста Києва»

1kyiv_konk24 листопада 2011 року

Підсумки загальноуніверситетського конкурсу «Логотип та стиль міста Києва»

24 листопада 2011 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка підведено підсумки загальноуніверситетського конкурсу «Логотип та стиль міста Києва», головна мета якого - втілення сміливих творчих задумів студентської молоді.

Конкурсні роботи оцінювало журі у складі: Голови журі – Афанасьєва Юрія Львовича, доктора філософських наук, професора, академіка АН ВО України, Відмінника освіти України, завідувача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв; членів журі: Видайчук Тетяни Леонідівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови та методики навчання Гуманітарного інституту; Крижанівського Олександра Анатолійовича – кандидата архітектури, доцента кафедри дизайну Інституту мистецтв; Брюханової Галини В’ячеславівни – старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інститут мистецтв; Мельникової Анжеліки – Президента студентського парламенту Університету.
На розгляд грінченківці представили 17 творчих доробків, в яких запропонували креативні ідеї і сучасні дизайнерські рішення, що дозволяють найкраще передати красу та індивідуальність української столиці:
Інститут мистецтв
1. «Київ на власні очі» (Меляницький Іліан).
2. «Київ» (Ярослава Юдко).
3. «Всі дороги ведуть до Києва» (Снітко Юлія).
4. «Київ у твоєму серці» (Котенко Олена).
5. «Київ духовний, Київ історичний, Київ культурний» (Балась Ірина).
Гуманітарний інститут
1. «Багатство київських просторів» (Васюк Андрій).
Педагогічний інститут
1. «Древній Київ запрошує!» (Колісніченко Оксана).
Інститут лідерства та соціальних наук
1. «Зелена перлина на схилах Дніпра» (Горбатовський Дмитро).
2. «Місто, де мрії стають реальністю» (Баніт Ольга).

Університетський коледж
1. «Київ історичний» (Лісовенко Роман).
2. «Київські каштани» (Гурман Олена).
3. «Київ старовинний» (Гурман Олена).
4. «Київ – моє місто» (Юзишина Вікторія).
5. «Київ сучасний» (Чайковський Олександр).
Інститут психології та соціальної педагогіки
1. «Дніпро і калина – це моя Україна!» (Кирилюк Олена).
2. «Ти любиш футбол? Без сумніву!» (Литвин Анастасія).
3. «Відпочинь під каштаном!» (Мошна Яна).
Всі конкурсні роботи продемонстрували оригінальність творчого мислення студентів, прагнення самореалізації, повагу та любов до нашої столиці, утвердження позитивного іміджу Університету.
За рішенням журі, визначено найкращі студентські проекти:
І місце – «Всі дороги ведуть до Києва» (Снітко Юлія, студентка Інституту мистецтв);
ІІ місце – «Київ на власні очі» (Меляницький Іліан, студент Інституту мистецтв);
ІІІ місце – «Зелена перлина на схилах Дніпра» (Горбатовський Дмитро, студент Інституту лідерства та соціальних наук).
Як заохочувальні, журі відзначило проекти, що мають творчу наповненість, змістовно відображають цілі та задачі Конкурсу:
«Древній Київ запрошує» (Колісніченко Оксана, студентка Педагогічного інституту);
«Київ у твоєму серці» (Котенко Олена, студентка Інституту мистецтв).
Всі названі роботи рекомендовані до участі у загальноміському конкурсі «Логотип та стиль міста Києва».
Авторські права учасників Конкурсу – захищені.
Проведення конкурсу «Логотип та стиль міста Києва» стало подією, що яскраво продемонструвала креативність мислення сучасної студентської молоді, атмосферу творчості у Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Щиро вітаємо грінченківців з перемогою! Бажаємо творчих злетів, натхнення, реалізації всіх життєвих проектів, здійснення мрій! Грінченківська родина пишається вами!!!

1kyiv_konk
2kyiv_konk