Відкриття мистецької виставки «АРТпростір» у галереї імені Віктора Огнев’юка

21 березня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

21 березня 2024 року в галереї імені Віктора Огнев’юка відбулася урочиста церемонія відкриття мистецької виставки «АРТпростір» творів дизайну та графіки Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Мета проєкту: зміцнення міжвузівських творчих контактів Університету Грінченка та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв у рамках підписаної угоди про співпрацю, презентація творчих здобутків, творчого потенціалу кафедр, боротьба на мистецькому фронті.

Сьогодні відчуття єдності, культурної ідентичності та мистецької сили стають особливо важливими для нації. Коли кожен день є випробуванням для національного духу, виставка «АРТпростір» — це прояв боротьби цивілізації та культури, які не дають зруйнувати себе та інших, творчого єднання, рефлексії на події, проєкція віри у сьогодення і майбутнє України.

В експозицію ввійшли твори викладачів кафедр дизайну, образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва і реставрації Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Університету Грінченка та кафедр графічного дизайну та рисунку, живопису та скульптури Інституту дизайну та реклами Академії.

Звертаючись до присутніх на заході, виконуючий обов’язки ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заслужений працівник освіти України Олександр Турунцев зазначив: «Це вже п’ята виставка на теренах відкритої у квітні 2023 року галереї імені Віктора Огнев’юка. Проєкт «АРТпостір» покликаний зміцнити дружні стосунки між мистецькими осередками. Творчі взаємини між двома закладами відкрили нову сторінку історії — мистецьких заходів, які є доказом того, що під час війни ми стали ще згуртованішими, сильнішими, готовими творити, розвиватися і прославляти нашу країну!»

Ціль 17. Партнерство заради стійкого розвитку

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Відкриття мистецької виставки «АРТпростір»