15-17 квітня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка
З 15 по 17 квітня пройшов тренінг «Психологічна витривалість в умовах життєвої турбулентності» в рамках варіативної частини підвищення кваліфікації НПП Університету. Провела його Наталія Лісова – викладачка кафедри практичної психології Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. В ході занять учасники знайомилися з концепціями психологічної витривалості, техніками розкриття та розвитку особистих ресурсів, а також методиками поліпшення комунікативних здібностей, емпатії та креативності.
У відгуках учасники тренінгу зазначили, що набуті компетентності будуть корисними не тільки для особистого зростання, але й для покращення якості їхнього повсякденного життя. Особливо відзначено запропоновані інструменти розвитку навичок екологічного спілкування, критичного мислення. Отримані знання є необхідними для зміцнення міжособистісних стосунків та сприятимуть кращому розумінню власних емоцій і поведінки.
Відкритість, взаємопідтримка, взаєморозуміння, можливість говорити без табу — головні особливості занять.
За результатами участі у тренінгах колеги отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.
Тренінг орієнтований на реалізацію Цілей сталого розвитку 3 «Міцне здоровʼя і благополуччя» та 4 «Якісна освіта».
![Ціль 03. Міцне здоровʼя і благополуччя](/images/stories/Departaments/ndl.co/rankings/SDG/SDG-03_min.jpg)
![Ціль 04. Якісна освіта](/images/stories/Departaments/ndl.co/rankings/SDG/SDG-04_min.jpg)
Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства