Тренінг з психологічної стійкості

15-17 квітня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

З 15 по 17 квітня пройшов тренінг «Психологічна витривалість в умовах життєвої турбулентності» в рамках варіативної частини підвищення кваліфікації НПП Університету. Провела його Наталія Лісова – викладачка кафедри практичної психології Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. В ході занять учасники знайомилися з концепціями психологічної витривалості, техніками розкриття та розвитку особистих ресурсів, а також методиками поліпшення комунікативних здібностей, емпатії та креативності.

У відгуках учасники тренінгу зазначили, що набуті компетентності будуть корисними не тільки для особистого зростання, але й для покращення якості їхнього повсякденного життя. Особливо відзначено запропоновані інструменти розвитку навичок екологічного спілкування, критичного мислення. Отримані знання є необхідними для зміцнення міжособистісних стосунків та сприятимуть кращому розумінню власних емоцій і поведінки.

Відкритість, взаємопідтримка, взаєморозуміння, можливість говорити без табу — головні особливості занять.

За результатами участі у тренінгах колеги отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Тренінг орієнтований на реалізацію Цілей сталого розвитку 3 «Міцне здоровʼя і благополуччя» та 4 «Якісна освіта».

Ціль 03. Міцне здоровʼя і благополуччяЦіль 04. Якісна освіта

Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства

Тренінг з психологічної стійкості