09-12 квітня 2024 року
м. Закопане, Польща
В рамках договору про співпрацю між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Університетом імені Адама Міцкевича наші здобувачі вищої освіти мають змогу долучатись до проходження стажувань та брати участь у літніх школах.
Студентка 3 курсу Факультету романо-германської філології Дар'я Романенко з 9 по 12 квітня 2024 року взяла участь в міжнародній літній школі "Selected issues in the field of science for humanities", яку організував польський ЗВО. Цей захід проводився в передмісті Закопане. В межах лекторія літньої школи були презентовані результати сучасних наукових пошуків польських дослідників. Під час організованих дискусій студенти з Польщі та України мали змогу обмінятися думками та пропозиціями щодо майбутніх спільних проєктів.
![Ціль 04. Якісна освіта](/images/stories/Departaments/ndl.co/rankings/SDG/SDG-04_min.jpg)
![Ціль 17. Партнерство заради стійкого розвитку](/images/stories/Departaments/ndl.co/rankings/SDG/SDG-17_min.jpg)
Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти