Вітаємо Сараненко Анастасію з перемогою у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»!

22 квітня 2024 року
м. Кропивницький

За результатами Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», який проводився в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, диплом ІІ ступеня отримала Сараненко Анастасія Дмитрівна, студентка ІІІ курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Психологія» освітньої програми «Психологія бізнесу та управління» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Власенко Інну Анатоліївну, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Результати конкурсу

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм

Вітаємо переможницю!