Вітаємо Наконечну Нелю з перемогою у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»!

22 квітня 2024 року
м. Кропивницький

За результатами Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», який проводився в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, диплом ІІІ ступеня отримала Наконечна Неля Олександрівна, студентка І курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Філологія» освітньої програми «Мова і література (англійська)» Факультету романо-германської філології.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Бітківську Галину Володимирівну, доктора філологічних наук, доцента, завідувача кафедри світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтва.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм

Вітаємо Наконечну Нелю!