Відкриття художньої виставки «Формування ідентичності» у галереї імені Віктора Огнев’юка

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

06 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

06 травня 2024 року в галереї імені Віктора Огнев’юка відбулася урочиста церемонія відкриття художньої виставки «Формування ідентичності», на які представлені творчі роботи викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Фахового коледжу «Універсум».

Художники свідомо обирають об’єкти для зображення, тим самим демонструючи особисте ставлення до світу. Виставка не випадково має назву «Формування ідентичності», адже кожен із її учасників активно формує свій творчий всесвіт, у якому первісний творчий задум видозмінюється та модифікується. Усвідомлення своєї ідентичності допомагає краще розуміти власні бажання, транслювати цінності й переконання. З’являється здатність бути вірним самому собі незалежно від зовнішніх обставин.

Представлений на виставці мистецький доробок виконаний у різних стилях, з використанням різних технік і технологій. Багатогранною є тематика творчих робіт. Але всі вони, безперечно, відтворюють в образній формі сутнісні сторони життя, фіксуючи епоху, навчаючи бачити, любити та пізнавати світ, сприймати його позачасову цінність, красу, проявляючи його, часто приховану, сутність.

Звертаючись до присутніх на відкритті виставки, виконувач обов’язків ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заслужений працівник освіти України Олександр Турунцев зазначив: «Галерея функціонує лише тринадцять місяців, а це вже сьома виставка у Галереї імені Віктора Огнев’юка, який так про неї мріяв». Тому виставка, що відкрилася сьогодні, є яскравим втіленням його мрії про сучасний мистецький хаб в Університеті, який має стати знаним, презентуючи творчість молодих художників, які уособлюють мистецьке майбутнє нашої держави.

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Виставка «Формування ідентичності»