Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) у 2023-2024 н.р.!

21 травня 2024 року
м. Київ

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) у 2023-2024 н.р., який проводився в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова, диплом І ступеня отримала Резнік Анастасія Петрівна, студентка ІV курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Філологія» освітньої програми «Українська мова та література» Факультету української філології, культури і мистецтва.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Караман Ольгу Володимирівну, кандидата педагогічних наук, професора, професора кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм

Вітаємо Резнік Анастасію!