Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 024 «Хореографія»!

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) у 2023-2024 н.р.!

21 травня 2024 року
м. Львів

За результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 024 «Хореографія», який проводився у Львівському національному університеті імені Івана Франка, диплом ІІІ ступеня отримала Єпішина Софія Олексіївна, студентка ІV курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Хореографія» освітньої програми «Хореографія (за видами)» Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Андрощук Людмилу Михайлівну, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм

Вітаємо переможницю!