ХІV змагання з плавання «Веселий Дельфін»

18 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

18 травня 2024 року в басейні спортивного комплексу Університету Грінченка відбулись ХІV змагання з плавання «Веселий Дельфін» серед дівчат та юнаків 2008-2013 років народження. В змаганнях брали участь 193 учасники. Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та плавання зокрема, розвитку вміння плавати та для запобігання нещасних випадків на воді серед дітей напередодні літніх канікул.

Почалися змагання з церемонії підняття прапора України та хвилини мовчання за загиблими захисниками України. Батьки мали змогу переглянути змагання у прямій трансляції на університетських корпоративних сторінках у соцмережах: Telegram, Viber, FaceBook, Instagram та YouTube. Усі переможці змагань отримали почесні грамоти та медалі.

Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо не зупинятися на досягнутому та успішного завершення навчального року. Кошти, які були зібрані на змаганнях, в сумі 68 000 грн, були перераховані на Благодійний фонд «UA Hearts» для допомоги ЗСУ.

Дякуємо захисникам та захисницям за можливість проводити подібні заходи для наших відвідувачів!

Бажаємо перемоги та миру нашій державі!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом

ХІV змагання з плавання «Веселий Дельфін»