Дослідження можливостей доповненої та віртуальної реальності майбутніми телеведучими

Дослідження можливостей  доповненої та віртуальної реальності майбутніми телеведучими29 квітня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

29 квітня 2024 року у Цифровому хабі інноваційних рішень для здобувачів 1 курсу ОПП «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво (Ведучий телевізійних програм)» було проведено заняття з дослідження технологій доповненої (AR) та віртуальної (VR) реальності, спрямоване на вивчення їх застосування у майбутній професійній діяльності ведучих телевізійних програм. Захід було організовано в рамках дисципліни «Теорія та історія екранних мистецтв» під керівництвом Ірини Коваленко, завідувачки Цифрового хабу інноваційних рішень, та Алли Мажари, старшої викладачки кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва.

Здобувачі ознайомились з теоретичними засадами AR, VR технологій, а також мали можливість протестувати доповнену реальність, досліджувати віртуальні середовища та створювати голограми. Такий практичний досвід допоміг їм краще зрозуміти можливості цих інноваційних інструментів.

Учасники обговорили потенційне застосування доповненої та віртуальної реальності, а також голограм у своїй майбутній професійній діяльності як ведучих телевізійних програм. Ця тема викликала жваву дискусію та надихнула здобувачівна нові творчі ідеї та рішення у сфері аудіовізуальних мистецтв.

Дослідження можливостей AR та VR