Змагання з плавання «Мій вибір – ЗДОРОВ’Я!»

Змагання з плавання «Мій вибір – ЗДОРОВ’Я!»26 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

26 травня 2024 року в басейні спортивного комплексу Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка відбулися треті відкриті дорослі змагання з плавання «Мій вибір – ЗДОРОВ’Я!». В змаганнях взяли участь працівники університету, студенти, викладачі, відвідувачі басейну Grinchenko Swimming, плавці басейну "А Team" та фітнес-клубу "Галактика" віком від 16 до 65 років. До програми змагань також були додані сімейні запливи.

Попри дві повітряні тривоги раді повідомити, що захід пройшов з великим успіхом. Трансляція змагань здійснювалась у прямому ефірі на університетських корпоративних сторінках у соцмережах: Telegram, Viber, FaceBook, Instagram та YouTube.

В турнірі взяли участь 55 плавців. Було розіграно 36 комплектів нагород в різних вікових категоріях на дистанціях: 100 м ‌ комплексне плавання, 50 м ‌ вільним стилем, 50 м ‌ на спині, 50 м ‌ брасом, 50 м ‌ батерфляєм, а також був проведений сімейний заплив. Ці змагання показали, що спільні тренування та спортивне суперництво не лише зміцнюють фізичне здоров'я, але й сприяють встановленню дружніх стосунків, забезпечують взаємну підтримку. Учасники також допомагали ЗСУ вони задонатили на змаганнях «Веселий Дельфін» та «Мій вибір - ЗДОРОВ’Я!» 70 380 грн.

Висловлюємо вдячність кожному, хто захищає нашу державу на фронті. Низький уклін усім героям, які забезпечують мирне життя. Також дякуємо захисникам та захисницям за можливість проводити подібні заходи для киян!

Бажаємо якнайшвидшої перемоги та миру!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом