Засідання Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»

Змагання з плавання «Мій вибір – ЗДОРОВ’Я!»28 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

28 травня в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулося засідання Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Поважна рада включає представників медичної, освітньої, культурної, громадської, журналістської спільноти та духовенства.

Гостей привітала голова Вченої ради, проректор з наукової роботи Наталія Віннікова, підкресливши, що для Університету є великою честю бути співорганізатором такого заходу та висловила готовність до подальшої співпраці. Голова Поважної ради Василь Князевич проінформував про хід конкурсного сезону 2023-2024 рр. на отримання Відзнаки. Темою дня на цьому засідання було оголошено «Освіту».

Перший проректор Університету Лілія Гриневич, яка входить до складу Поважної Ради, презентувала виступ на тему "Розвиток освіти задля подолання викликів війни і побудови майбутнього України".
У своїй презентації вона розкрила такі теми як наслідки війни для системи освіти, зокрема, навчальні втрати українських учнів, шляхи їх подолання, а також розглянула перспективи перезавантаження реформи «Нова українська школа» в сучасних умовах.

Засідання Поважної ради