Засідання Вченої ради Університету 30 травня 2024 року

30 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

30 травня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, яке розпочалося хвилиною мовчання для вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць України та жертв збройної агресії російської федерації.

В. о. ректора Університету Олександр Турунцев вручив нагороди працівникам Університету з нагоди Дня науки в Україні.

Завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Ольга Виговська, кандидат політичних наук, доцент, представила звіт про проміжні результати виконання наукової теми науково-дослідної лабораторії “Інтернаціоналізація університетської освіти у забезпеченні якості підготовки фахівців” (реєстраційний номер: 0116U002965; термін виконання: 2016−2028 рр.).

Завідувач кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Університету Оксана Салата, доктор історичних наук, професор, презентувала нову наукову тему очолюваної нею кафедри − “Розвиток громадянської компетентності вчителів історії, правознавства та громадянської освіти у післядипломній освіті України” (термін виконання: 2024–2027 рр.), яку після активного обговорення одноголосно підтримали члени Вченої ради.

Ще дві нові освітні програми поповнили перелік освітніх програм Університету Грінченка − “Соціальна психологія” для першого (бакалаврського) та “Комунікаційний дизайн і територіальна айдентика” для другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які відповідно представили Олена Рева, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, та Юлія Романенкова, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну.

Нові редакції освітніх програм “Початкова освіта” для бакалаврів і магістрів представив Геннадій Бондаренко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти, а Наталія Клішевич, кандидат педагогічних наук, доцент, декан Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, презентувала нові редакції бакалаврських освітніх програм “Практична психологія”, “Психологія бізнесу та управління”, “Консультаційна психологія”. Також затверджено рішення вчених рад факультетів щодо внесення змін до низки освітніх програм.

Голова Вченої ради Університету, проректор з наукової роботи Наталія Віннікова, доктор філологічних наук, професор, доповіла про зміни у Правилах прийому до аспірантури Університету Грінченка у 2024 році. Одноголосно затверджено низку положень Університету та методичних рекомендацій.

На засіданні також відбулося балотування щодо присвоєння вчених звань професора і доцента.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.

Засідання Вченої ради Університету