Міжнародна онлайн-академія лідерства служіння 2024

Міжнародна онлайн-академія лідерства служіння 2024 Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

З 16 травня до 1 червня 2024 року НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів спільно з партнерською міжнародною організацією «Co-Serve International» реалізував третій етап Міжнародної програми з лідерства служіння – International Servant Leadership Academy.

Академія, метою якої є вивчення кращих практик лідерства служіння, об'єднала учасників, партнерів та фасилітаторів з семи країн світу – України, США, Філіппін, Таїланду, Афганістану, Нігерії та Казахстану.

На онлайнзустрічах учасники Академії знайомились з особливостями використання принципів лідерства служіння у таких сферах, як розвиток громади, освіта, коучинг та індивідуальне консультування, малий бізнес, громадська діяльність. Крім спілкування з партнерами Академії онлайн, учасники вивчали додаткові матеріали та інтерв’ю партнерів, спеціально підготовлених для програми НВМ тележурналістики Університету «А-студія».

Важливим компонентом програми були офлайн зустрічі учасників для тімбілдінгових активностей, обговорення концепції спільного соціального проєкту та визначення індивідуальної місії учасників.

Партнерами цьогорічної Академії стали:

• Ілля Надененко (Україна), випускник Університету 2012 року, керівник осередку громадської організації IsraAID в південному регіоні;
  • Джобіта Пон (Тайланд), учасник проєктів спільно з Highland Research and Development Institute (HRDI);
  • Вікторія Щербина (Україна), кандидатка політичних наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, директорка закладу дошкільної і початкової освіти «Школа Монтессорі Нової Епохи»;
  • Ірина Воробйова (Україна), випускниця Університету 2016 року, власниця весільної агенції «Ptaha Wedding»
  • Світлана Шевченко (Україна), директорка серії кав’ярень «Veterano Coffee»;
  • Влада Васильєва (Україна), випускниця Університету 2015 року, нейролінгвістичний коуч, ліцензований тренер з neurolanguage coaching для викладачів мов в Україні;
  • Раміль Кабдуалієв (Казахстан), випускник Міжнародної академії лідерства служіння 2019 року (м. Київ, Україна), генеральний директор просвітницької організації Ustaz Pro;
  • Сюзан Бьорч (США), керівник громадської організації Birch Community Services;
  • Майка Харісон (США), директор Life Center Colorado;
  • Кіс Набер (США), віце-президент професійних програм Hudson Institute of Coaching;
  • Ельвіра Алахвердієва (Казахстан), директорка тайм-клубу «Гараж»;
  • Ден Фолкнер (США), директор дитячого табору Camp Elim Colorado.

Під час останньої сесії учасники відзначили важливість програми та непересічний досвід, отриманий під час спілкування з партнерами Академії. Наступний крок – реалізація групових проєктів та активне використання принципів лідерства служіння у своїй діяльності.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Ціль 11. Сталий розвиток міст та спільнотЦіль 16. Мир, справедливість і міцні інституціїЦіль 4. Якісна освіта

Міжнародна онлайн-академія лідерства