Університет Грінченка в ТОП-50 Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти УкраїниЛипень 2024 р.
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

За результатами «Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України» 2024 року Київський столичний університет імені Бориса Грінченка другий рік поспіль увійшов в ТОП-50 закладів вищої освіти України, посівши 45 місце з-поміж 235 ЗВО.

У рейтингу «Найкращі заклади вищої освіти столиці України» Університет Грінченка посів 13 місце з-поміж 65 ЗВО Києва та Київської області.

Позиція в Консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України надає узагальнену оцінку результатів діяльності університету за даними рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт».

Із результатами рейтингів можна ознайомитись за посиланнями:

Вітаємо працівників Університету та бажаємо нових досягнень!