Університет Грінченка з-поміж 15 найкращих ЗВО України у світовому рейтингу Webometrics

Університет Грінченка вперше увійшов до 15 найкращих ЗВО України у світовому рейтингу Webometrics

Липень 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка увійшов до 15 найкращих закладів вищої освіти за даними рейтингу Webometrics, який є одним із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі і сприяє відкритому доступу до знань.

У липневому випуску рейтингу Університет піднявся на 42 позиції і посів 14 місце з-поміж 292 ЗВО України!

З-поміж ЗВО світу місце Університету піднялося на 2 483 позиції!

За кожним із показників методології підрахунку рейтингу, що включає як вебометричні, так і бібліометричні (дослідницькі) показники, Університет має позитивну динаміку:

• за показником Видимість (Impact, 50%), який враховує кількість зовнішніх зворотних посилань на веб-ресурси Університету та доменів, що посилаються за даними системи Majestic SEO - 24 місце;
  • за показником Відкритість (Openness, 10%), який враховує цитування профілів співробітників в Google Scholar за даними рейтингу “Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations” - 15 місце;
  • за показником Якість (Excellence, 40%), який враховує кількість найцитованіших публікацій, опублікованих у впливових міжнародних виданнях за даними Scimago за п’ятирічний період 2019-2023 - 29 місце.

Дякуємо Грінченківській спільноті за суттєвий внесок у зміцнення позицій Університету в рейтингу та бажаємо подальших досягнень!

Із результатами рейтингу можна ознайомитись за посиланням.