Відзначення Дня Державного Прапора України в Університеті Грінченка

Відзначення Дня Державного Прапора України в Університеті Грінченка23 серпня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України щороку, у переддень Дня Незалежності, наша країна відзначає День Державного Прапора України. 23 серпня 2024 року студенти, викладачі та співробітники Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, дотримуючись багаторічної традиції, зібралися разом, щоб урочисто відзначити національне свято.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять громадян України, всіх військових та цивільних, хто поліг у боротьбі з російськими окупантами чи внаслідок терористичних обстрілів мирних українських міст і сіл. Серед тих, чиї імена навічно закарбовані в Галереї пам’яті Університету – студенти та випускники Університету Грінченка.

Звертаючись до учасників заходу, виконувач обов’язків ректора, заслужений працівник освіти України Олександр Турунцев зазначив:« Ми горді, коли наш прапор майорить у небі України, ми горді, коли наш прапор піднімається на честь перемог олімпійців, ми горді, коли наш прапор знову замайорів на тих землях, які звільнили наші війська від рашистської нечисті… Наш прапор надихає і нас, і наших воїнів на Перемогу!».

Під звуки маршу «Стяг» на слова Бориса Грінченка замайоріли на флагштоках Державний прапор України, прапори Європейського союзу, столиці України Києва, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, які підняли студенти Університету.

Урочистості відбулися в усіх навчальних корпусах Університету.

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

День Державного Прапора України