Університет Грінченка в рейтингу «Transparent Ranking: All Repositories by Google Scholar»

Інституційний репозиторій Університету Грінченка в рейтингу «Transparent Ranking: Portals of Journals by Google Scholar»

Серпень 2024 р.
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

За результатами міжнародного рейтингу «Transparent Ranking: All Repositories by Google Scholar» Київський столичний університет імені Бориса Грінченка посів 14 місце з-поміж 78 ЗВО України, представлених у рейтингу. З-поміж понад 4,5 тис інституційних репозиторіїв світу Університет Грінченка піднявся на 20 позицій та посів 275 місце.

Результати рейтингу надають оцінку видимості та впливу інституційних репозиторіїв ЗВО у науковому просторі. Методологія рейтингу «Transparent Ranking: All Repositories by Google Scholar» враховує кількість публікацій, які розміщені у відкритому доступі та проіндексовані системою Google Scholar. Загальна кількість публікацій, розміщених в Інституційному репозиторії Університету Грінченка та проіндексованих системою Google Scholar склала 21 600.

Із результатами рейтингу можна ознайомитись за посиланням.