Тренінги для науково-педагогічних працівників по роботі в системі е-навчання

Тренінги для науково-педагогічних працівників по роботі в системі е-навчання21 - 30 серпня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

З 21 по 30 серпня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася серія очних та онлайн тренінгів, спрямованих на підвищення цифрової компетентності науково-педагогічних працівників. У заходах взяли участь понад 200 співробітників Університету. Тренінги були зосереджені на роботі з оновленою системою електронного навчання. Заступник завідувача Науково-дослідної лабораторії цифровізації освіти Тетяна Терлецька та завідувач Цифрового хабу інноваційних рішень Ірина Коваленко представили учасникам ключові зміни в системі електронного навчання, нові функціональні можливості платформи, діяльності та ресурси. Особливу увагу було приділено використанню інструментів для візуалізації контенту та організації освітнього процесу в електронних навчальних курсах.

Плідна співпраця між учасниками тренінгів та фахівцями НДЛ цифровізації освіти дозволила виявити ключові потреби користувачів. Пропозиції, висловлені під час тренінгів, щодо вдосконалення системи максимально враховані задля зручності користування для усіх учасників освітнього процесу - студентів, викладачів та адміністративних працівників.

Тренінги по роботі в системі е-навчання