Інклюзивний забіг «Сила Єдності»

Інклюзивний забіг «Сила Єдності»14 вересня 2024 року
м. Київ

14 вересня 2024 року в День фізичної культури і спорту студенти та співробітники Університету Грінченка доєдналися до благодійного інклюзивного забігу «Сила Єдності» і як його учасники, і як волонтери. Захід проходив під гаслом: «Разом ми будуємо світ, де кожен має право на активне життя та рівні можливості!». Ініціатор заходу – чемпіонка світових марафонів Ольга Акимова та громадська організація «НовіМИ», яка займається відкриттям та популяризацією інклюзивно-розвивальних просторів. Проєкт реалізовано за підтримки Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації.

Забіг об’єднав понад 500 учасників, котрі задонатили кошти на потреби бійців Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Інклюзивний забіг «Сила Єдності»