Участь викладачів Університету у Gernik ХХІІ International Art Camp 2024

Участь викладачів Університету у Gernik ХХІІ International Art Camp 202431 серпня - 07 вересня 2024 року
м. Тімішоара, Румунія

З 31 серпня по 7 вересня 2024 року в Румунії відбувся симпозіум «Gernik ХХІ International Art Camp 2024». У ньому взяли участь Ганна Крюкова, доцент кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва та дизайну Університету Грінченка, заслужений художник України, та Оксана Попінова, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Gernik ХХІІ International Art Camp 2024 зібрав митців з Румунії, України, Сербії, Македонії, Хорватії, Словаччини. Це стало чудовою нагодою для обговорення проблем сучасного мистецтва та створення нових художніх творів. Митці мали змогу обмінятися ідеями, поділитися досвідом і спільно попрацювати над новими проєктами. Захід сприяв міжнародній співпраці в художньому середовищі, допомагаючи розширювати культурні зв’язки між країнами. Атмосфера події була творчою і надихаючою, що дозволило учасникам відкрити нові горизонти у мистецьких пошуках. Крім того, у листопаді планується післяпленерна виставка робіт учасників у «Galeria Brateanu», що знаходиться в місті Тімішоара, Румунія. Ця виставка стане продовженням міжнародного творчого діалогу між художниками та покаже результати їхньої спільної роботи. Відвідувачі виставки зможуть побачити твори, створені під час симпозіуму, та оцінити нові підходи до сучасного мистецтва.

Матеріали надані Факультетом образотворчого мистецтва та дизайну

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку
Gernik ХХІІ International Art Camp 2024