Цифровий хаб інноваційних рішень відкриває нові горизонти у вивченні анатомії

Цифровий хаб інноваційних рішень відкриває нові горизонти у вивченні анатомії03 жовтня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Цифровий хаб інноваційних рішень Університету Грінченка продовжує свою роботу, відкриваючи нові можливості для студентів під час навчальних занять. 03 жовтня 2024 року, у рамках дисципліни «Нормальна анатомія людини» та наукового гуртка «Гармонія здоров’я», студенти першого курсу групи ФТЕб-1-24-4.0д (фізичні терапевти та ерготерапевти) ознайомилися з сучасними технологіями Цифрового хабу інноваційних рішень.

Студенти дізналися про переваги віртуальної реальності й на практиці випробували інноваційні інструменти для вивчення анатомії, зокрема збирання віртуальної моделі скелета людини за допомогою VR-окулярів. Такий інтерактивний формат навчання не лише сприяє кращому засвоєнню матеріалу, але й робить його захоплюючим і доступним.

Цифровий хаб інноваційних рішень