Нові надходження до Бібліотеки Університету Грінченка 2024

Нові надходження до Бібліотеки Університету Грінченка 2024Вересень 2024 року
Київський столичний університет імені Університету Грінченка

У вересні 2024 року бібліотека Київського столичного університету імені Бориса Грінченка поповнилася новими підручниками, навчальними посібниками та науковою літературою, придбаною за кошти Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка. Це 98 примірників на загальну суму 49093,00 грн.

Книги замовлено для освітньої діяльності факультетів: Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту (30 прим.), Факультет інформаційних технологій та математики (34 прим.), Факультет економіки та управління (16 прим.), Факультет української філології, культури і мистецтва (9 прим.), Факультет суспільно-гуманітарних наук (6 прим.), Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти (3 прим.).
Списки нових надходжень у можна переглянути тут.

Запрошуємо всіх охочих до бібліотеки для ознайомлення з новими виданнями!

Матеріали надані Бібліотекою Університету Грінченка

Ціль 04. Якіфсна освіта