Концертна програма "Пісні, обпалені війною"

shpital13 травня 2011 р.
Клінічний шпиталь інвалідів та ветеранів ВВВ і праці

13 травня відбувся виступ викладачів і студентів нашого університету у концертній залі Київського міського клінічного шпиталю інвалідів та ветеранів війни, що у Пущі-Водиці.

Творчий колектив грінченківців вже давно сталв постійним гостем у цій медичній установі. На приїзд артистів завжди з нетерпінням очікують і пацієнти, і медперсонал. Цей раз не став винятком, адже концертна програма була вибудувана за особистими проханнями ветеранів. Лунали улюблені пісні воєнних років із репертуару Клавдії Шульженко, романси, пісні повоєнних років, сучасні пісні про всенароду пам’ять. Емоційною вершиною став фінал концертної програми, коли всі глядачі, стоячи зі сльозами на очах, співали разом з виконавцями. Ще довго після концерту глядачі не відпускали артистів, дякуючи їм за майстерність, талант і тривалу щиру співпрацю. Такі зустрічі вже стали прекрасною традицією, що на сьогодні є джерелом обміну тепла душі, талантів, досвіду, історичної пам’яті і простого людського спілкування – такого дефіцитного у сьогоденні.