Результати участі Університету Грінченка у міжнародному проєкті «UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для України». Доступ до електронної бібліотеки

Результати участі Університету Грінченка у міжнародному проєкті
«UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для України».
Доступ до електронної бібліотеки
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка спільно з Університетом Острави реалізував міжнародний проєкт «UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для України», який тривав із березня 2024 року за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Проєкт був спрямований на модернізацію вищої освіти в Україні та інтеграцію українських університетів у європейський освітній простір. Особливу увагу було приділено інноваціям у навчальних програмах, підвищенню кваліфікації викладачів та розвитку міжнародної співпраці.

Учасниками проєкту від Університету Грінченка стали Тетяна Лях, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти (координатор проєкту) та кандидати педагогічних наук, доценти цієї ж кафедри Тетяна Спіріна і Світлана Сапіга.

У рамках проєкту на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи було розроблено силабус вибіркової дисципліни «Соціальна робота в галузі охорони здоров’я», оновлено програму навчальної дисципліни «Соціальна робота з особами з інвалідністю» для студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота. Спільно з колегами з Факультету соціальних наук Остравського університету було переглянуто зміст освітньо-професійних програм «Соціальна робота», «Соціальна адвокація», «Соціальна педагогіка», «Моніторинг і оцінка соціальних програм» щодо відповідності сучасним європейським стандартам і практикам у галузі «Соціальна робота».

Завдяки участі у проєкті в Університеті відкрито доступ до електронної бібліотеки книг, зокрема з питань соціальної роботи, психосоціальної підтримки та ін. на платформі EBSCOhost.

Доступ можна отримати з локальної мережі Університету. Для цього необхідно увійти за покликанням, обрати з переліку закладів Університет Грінченка та авторизуватися під корпоративним обліковим записом.

Безкоштовний доступ надано до повних текстів 31 назви книг англійською мовою. Повний перелік отриманих електронних книг можна знайти за покликанням.

За потреби консультації щодо використання цього ресурсу звертатися до Тетяни Опришко, директора бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Анастасії Литвинової, завідувача відділу бібліотеки, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Книги можуть бути цікавими широкому колу читачів. Запрошуємо до ознайомлення!

Завершення проєкту стало вагомим внеском у розвиток міжнародної співпраці Університету Грінченка. Реалізовані зміни сприяють покращенню якості освітніх програм і конкурентоспроможності випускників на ринку праці. Університет Грінченка дякує партнерам із Університету Острави за плідну співпрацю та відкритий до нових спільних проєктів.

Матеріали надані Бібліотекою університету Грінченка та
Факультетом психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччяЦіль 04. Якісна освітаЦіль 17. Партнерство заради сталого розвитку
«UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для...
«UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для...
«UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для...
«UNI-Paths II: Інновації у вищій освіті для...