Загальноуніверситетське свято до Дня Закоханих «Усі пісні про любов»

konz-prez9 лютого 2012 року, 16.00

вул. Тимошенка 13б

ВІВАТ, ВИСОКЕ МИСТЕЦТВО! БРАВО Й БІС МИТЦЯМ УНІВЕРСИТЕТУ!

9 лютого 2012 року у Великій актовій залі навчального корпусу № 1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбувся концерт-презентація «Усі пісні про любов» – кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв нашого Університету.
У заході взяв участь Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, що супроводжував майже всі концертні номери.
Керівник проекту і диригент – відмінник освіти України, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, доцент Олег Мамченко, режисер-постановник – дипломант Міжнародного фестивалю кіномистецтва, старший викладач Дмитро Лєвіт.
На одній сцені педагоги та студенти. Перші продемонстрували прекрасну творчу форму й високу виконавську майстерність. Молодь – неабияку обдарованість і грамотний, культурний спів. Як пізніше зазначив ректор Університету, доктор філософських наук, професор Віктор Огнев’юк, така взаємодія педагогів та студентів є взірцевою, і високо оцінив концерт у цілому.
Програму творчого звіту кафедри було складено з популярних творів світового і вітчизняного класичного та естрадного репертуару. Глядачі із захопленням аплодували учасникам проекту. Ними були: народний артист України, професор Фемій Мустафаєв, народна артистка України, професор Антоніна Мамченко, заслужена артистка України, доцент Рімма Шаповалова, заслужений діяч мистецтв України, професор В’ячеслав Полянський, заслужений діяч мистецтв України, доцент Тимур Полянський, солістка Національної опери України, старший викладач Олена Гончарук, композитор, заслужений діяч мистецтв України Євген Пухлянко, студенти Інституту мистецтв – лауреати всеукраїнських конкурсів і фестивалів.