Сучасні заклади освіти – 2012

IMG_34341-3 березня 2012 р.
Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»

Золота весна Університету

На Третій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2012», яка відбулася у Києві 1-3 березня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», у номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу», Університет нагороджено Золотою медаллю!

У такий спосіб був високо оцінений соціальний проект «Київський університет імені Бориса Грінченка – киянам», що триває вже другий рік.

Отримано також Диплом – за активну роботу з модернізації системи освіти.

Ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, президент Української академії акмеологічних наук Віктор Огнев’юк відзначений Почесною грамотою – за плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти.

Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національна академія педагогічних наук України.