Виступ студентського творчого колективу

717 березня 2011 р.

Київський міськийу клінічний шпиталь інвалідів та ветеранів ВВВ

17 березня у рамках соціального проекту «Київський університет імені Бориса Грінченка – киянам!» пройшов другий виступ студентської агітбригади у Київському міському клінічному шпиталі інвалідів та ветеранів ВВВ. Цього разу сама назва концерту свідчила про початок весни – «Ми бажаємо щастя Вам!». Концертну програму підготували Перепельченко Оксана Володимирівна, заступник завідувача Центру виховних технологій, досвідчені педагоги та викладачі – викладач вокалу та мистецтвознавець Машковська Наталія Вікторівна, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів – Петрикова Оксана та Малахова Маргарита, та студенти, які створили незабутнє свято пісні, на якому панувала атмосфера зустрічі старих друзів. Вдало підібраний репертуар, як то пісня «Старий клен» у виконанні Зикової Насті, пісні «Все, що було» і «Чорні очі» у виконанні Петрикової Оксани, інструментальні твори для акордеону – «Паризький вальс» та «Святкова» у виконанні Малахової Маргарити, пісня «Голубка» у виконанні Кукси Анатолія, пісня «Віночок», яку виконав ансамбль «Натхнення», не залишив байдужим нікого з глядачів. У людей вшанованого похилого віку засяяли очі, адже для них це була зустріч зі їхньою юністю. Учасникам агітбригади вдалося створити атмосферу весняного пробудження, нового вітру і радості, які зажди приходять на зміну зимовій порі. Пісня «Зозуля» у виконанні Нікіфорової Олександри, пісня «Ніжність», яка прозвучала у виконанні Шереметьєвої Олени та «Хуторянка» у виконанні Король Віталіни, не залишили жодного сумніву в тому, що віра у прекрасне і світле залишається величезним рушійним аспектом для кожного серця, а пісня Шамало Ясі «Ти - вогонь, я – вода» просто кликала у вихор танцю. За це люди були дуже вдячні, адже по закінченні концерту ветерани ще довго не відпускали артистів бурхливими оплесками і теплими словами вдячності. Від імені адміністрація Університету було висловлено подяку директору концертної зали шпиталю – Зінаїді Павлівні, за створення прекрасних умов для проведення концертної програми.

Головною нагородою для викладачів та студентів-грінченківців, які підготували концерт, був гарний настрій усіх присутніх у концертній залі шпиталю.  Для таких людей, як інваліди та ветерани, наша увага дуже важлива і ми вдячні їм за їх силу духу, мужність і бажання жити. Така жага до життя повинна бути взірцем для кожного із нас!