Засідання ректорату 26 березня

126 березня 2012 р.
вул. Воровського 18/2
Зала засідань Вченої ради

26 березня на засіданні ректорату було розглянуто питання про проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії університетської освіти: якісний вимір» 28-29 березня ц.р. на базі навчального корпусу №1, про оголошення весняного двомісячника з благоустрою та виконання наказу «Про заборону продажу й вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів в приміщеннях та на території університету».

Також йшлося про оновлення нормативно-правової бази університету, про ліцензування та акредитацію спеціальностей, ректорські контрольні роботи, кадрові питання, зокрема, про графік відпусток, про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад, про участь студентів-волонтерів у Євро-2012 та військовий облік студентів-юнаків.

З усіх питань було прийнято узгоджені рішення. Ректор Університету, доктор філософських наук, професор Віктор Огнев’юк дав відповідні доручення.