Співчуття від колективу Інституту професійної освіти НАПН України

Світлій пам’яті Героя, захисника України Михайла Паламарчука

Колектив Інституту професійної освіти НАПН України щиро співчуває рідним, близьким та колективу співробітників і здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка з приводу неочікуваної смерті Віктора Олександровича Огнев’юка. Бракує слів, щоб висловити глибокий жаль і співчуття у зв’язку із втратою Учителя, Вченого, який заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя Людина, яка своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою була міцною опорою для освітян, своїми мудрістю і розумом виховала не одне покоління студентів. Віктор Олександрович майстерно навчав їх філософії життя, мудрості та відповідальності, скеровував до опанування обраної професії. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих – тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя: учням, колегам, країні.

Несподівана, передчасна смерть Віктора Олександровича Огнев’юка – це невимовна втрата для рідних і близьких, для усієї науково-освітянської спільноти. Ми висловлюємо слова глибокої скорботи й розділяємо ваші біль та горе. Світла пам’ять про Віктора Огнев’юка назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав. Хай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Хай світла пам’ять про Віктора Олександровича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому Вічне Життя та спокій.

Валентина Радкевич

і колектив Інституту професійної освіти НАПН України