Співчуття з приводу непоправної втрати Дем’яненко Світлани Іванівни

Колектив викладачів, співробітників, студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати Дем’яненко Світлани Іванівни, заступника директора з навчальної роботи Університетського коледжу.

Світлана Іванівна працювала в Університетському коледжі з 2008 року, до того з 1995 року по 2007 рік працювала викладачем української та зарубіжної літератури, культури мовлення та виразного читання, дитячої зарубіжної літератури, а з 2005 року - заступником директора з виховної роботи Педагогічного коледжу ГУОК КМДА при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Була хорошим педагогом, щирим другом, гарним колегою, світлою та позитивною людиною. Такою вона назавжди залишиться і у наших серцях.

Вічна пам’ять…