Конференція трудового колективу Університету 02 лютого 2015 р.

В понеділок, 02 лютого 2015 року, відповідно до наказу ректора «Про скликання позачергового засідання Конференції трудового колективу Університету» №08 від 05.01.2015р. в актовій залі навчального корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбулося позачергове засідання трудового колективу Університету.

Відкрила позачергове засідання Конференції трудового колективу її голова, Сисоєва Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, яка наголосила, що на позачергове засідання Конференції трудового колективу прибуло 456 делегатів, які представляють всі структурні підрозділи, в т.ч. студентське самоврядування.

В роботі позачергового засідання Конференції трудового колективу також взяли участь : представник Засновника – Старостенко Ганна Вікторівна, заступник голови Київської міської державної адміністрації та директор Департаменту освіти і науки, молоді та спору м. Києва Фіданян Олена Григорівна.

Порядок денний позачергової Конференції:

1. Про погодження нової редакції Статуту Київського університету імені Бориса Грінченка.

2. Про затвердження складу Наглядової ради університету.

З презентацією основних положень проекту нової редакції Статуту Київського університету імені Бориса Грінченка та складу наглядової ради виступив ректор університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Огнев’юк В.О.

Ректор зазначив, що нова редакція Статуту розроблена відповідно до законодавства України і є документом, який регламентує діяльність Київського університету імені Бориса Грінченка.

В обговоренні основних положень проекту нової редакції Статуту університету взяли участь та виступили – Кравченко С.С., кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Інституту суспільства, Поцелуйко А.М., викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Університетського коледжу, Левітас Ф.Л., доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти, Богашов О.А., кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Інституту суспільства, Ангелова М.С., керівник навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ», Старостенко Г.В., заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Позачергова Конференція трудового колективу, Ухвалила:

1. Погодити нову редакцію Статуту Київського університету імені Бориса Грінченка з доповненнями та передати Засновнику для затвердження.

2. Затвердити персональний склад Наглядової ради у такому складі:

• Гуцал Віктор Омелянович, художній керівник і головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України, Народний артист України;
  • Кремінь Тарас Дмитрович, народний депутат України; - Кузнецова Ірина Вікторівна, генеральний директор Агенції маркетингових компаній «ДІАЛЛА», голова Правління Всеукраїнської рекламної коаліції; -
  • Нанаєва Тетяна Василівна, голова комітету Модернізації та інформатизації освіти Громадської ради МОН України, член правління АПІТУ (Асоціації ІТ компаній України), директор Intel з корпоративних справ та зв’язків з урядовими установами в Україні та СНД;
  • Савченко Олександра Яківна, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України;
  • Старостенко Ганна Вікторівна, заступник голови Київської міської державної адміністрації; - Свириденко Ольга, керівник відділу освіти Майкрософт Україна;
  • Яцків Ярослав Степанович, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Національної академії наук України.