Цінності Університету

Нашим життям керують наші цінності. Ми можемо їх усвідомлювати чи не усвідомлювати, але цінності тим не менш ведуть нас життєвим шляхом та приводять до досягнення цілком конкретних результатів. Вони – наші життєві орієнтири та пріоритети, найбільш значущі критерії вибору, що визначають, якими будуть наші рішення у життєвих ситуаціях, основа нашої картини світу. У будь-якій організації теж є цінності, навіть якщо вони не проголошені окремо. Кожна організація працює на основі певних морально-етичних принципів та має певну культуру і філософію, які безпосередньо впливають на її діяльність. Саме ними вона керується у повсякденних справах та прийнятті рішень. Цінність дає орієнтири для співробітників та відрізняє організацію від конкурентів, пояснюючи, в чому її ключові переваги. Цінності мають диктувати співробітникам (як мінімум, давати загальне розуміння), як працювати. Таким чином, цінності організації стають інструментом реалізації стратегічних цілей. Корпоративна цінність – це в першу чергу відповідь на питання «які ми?», «Як ми працюємо?», «На які принципи спираємося у своїй роботі?». Це той стрижень, на який можна нанизати правила комунікації, принципи роботи співробітників та цілі організації.

Цінності, які сповідує вищий навчальний заклад – це також і «додана вартість» навчання для студентів. Адже будь-який студент нашого Університету отримує не тільки знання з обраної ним професії, але й формує власний світогляд, систему цінностей та особисту місію. Від того, якими цінностями живе університет, залежить, яким буде наш майбутній випускник, і, у далекій перспективі – яким буде майбутнє країни. Адже державу творять люди, і зовсім скоро її доля залежатиме від сьогоднішніх студентів. Тому дуже важливо, щоб випускник отримував не тільки кваліфікацію, але й усвідомлював своє покликання, визначав для себе моральні орієнтири та принципи взаємодії з людьми, якими він спілкуватиметься у своїй кар’єрі.

Цінності Київського університету імені Бориса Грінченка:

  • Людина
  • Громада
  • Довіра
  • Духовність
  • Лідерство-служіння
  • Відповідальність
  • Професіоналізм
  • Громадянська ідентичність
  • Свобода
  • Різноманіття

 

Цей список цінностей визначає, по-перше, якими принципами керується Університет у своїй повсякденній роботі. По-друге, це ті переконання, які має розділяти кожен співробітник Університету, незалежно від посади. І по-третє, це ті якості, які Університет хоче бачити у своїх випускниках.  

 

З метою розвитку корпоративної культури, сприйняття, розуміння і поширення цінностей нашого Університету пропонуємо студентам перелік творів для читання:

Стівен Кові. Швидкість довіри

Джордж Орвелл. Колгосп тварин

Еріх-Марія Ремарк. Три товариші

Річард Бах. Чайка Джонатан Лівінгстон

Ерік-Еммануель Шмідт. Оскар і Рожева пані

Зак Ебрагім. Син терориста

Деніел Кіз. Квіти для Елджерона

Іван Багряний. Сад Гетсиманський

Ювал Ной Харарі. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього