Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас з Днем Знань та посвятою першокурсників у студенти-грінченківці!

Цей день для першокурсників особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається ще незвіданий, але дуже цікавий шлях до пізнання, професійного і особистісного розвитку, шлях самоствердження і громадянського становлення. Початок нового навчального року є відповідальним для усіх студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів, усього професорсько-викладацького складу і співробітників університету, адже ми об’єднані спільною метою – вільної, щасливої і освіченої людини у вільній процвітаючій європейській Україні. Бажаю усім грінченківцям сили, наснаги, навчальних, наукових, творчих і спортивних успіхів!

Зі святом Вас, дорогі друзі! Щасти Вам!

Щиро Ваш,

Віктор Огнев’юк