Засідання ректорату 22 лютого 2016 р.

DSC0536622 лютого 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

22 лютого відбулося чергове засідання ректорату, на якому разом зі Стипендіальною комісією розглянули питання про переведення студентів на вакантні бюджетні місця та про відрахування студентів з контрактної форми навчання за період з 01.09.2015 – по 01.02.2016.

Окрема увага на засіданні була приділена питанням щодо розвитку культури україномовного середовища в Університеті та організації курсів англійської мови для співробітників.

Також на ректораті обговорили питання організації зустрічей ректорату зі студентами перших курсів, виконання пункту закону про забезпечення студентського парламенту приміщенням і обладнанням, проведення рекламної кампанії Університету, розвитку ініціатив та уточнення робочого плану на березень-квітень 2016 року.

На засіданні були присутні ректор, проректори, керівники структурних підрозділів та представники студентського парламенту Університету. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.