Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №4 від 24 лютого 2020 р.

IMG_085524 лютого 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

24 лютого 2020 року відбулося засідання ректорату, яке розпочалося зі звіту ректора Віктора ОГНЕВ’ЮКА та проректора з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Лілії ГРИНЕВИЧ щодо відрядження до Університету Деусто (м.Більбао, Іспанія) з метою участі в The University Impact Forum та налагодження співпраці між університетами.

На порядок денний було винесено актуальні питання діяльності Університету, зокрема:

• проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій ЖИЛЬЦОВ доповів про результати підготовки проєкту ради роботодавців;
  • директор Педагогічного інституту Ольга КОТЕНКО та директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ презентували проєкт «Університет батьківства» (метою якого є підвищення педагогічного та культурного рівня дорослих, які взаємодіють із дитиною від її народження до повноліття);
  • директор Університетського коледжу Марія БРАТКО інформувала про хід підготовки Програми розвитку Фахового коледжу Університету;
  • завідувач НДЛ інформатизації освіти Оксана БУЙНИЦЬКА ознайомила присутніх із системою Аскод, яка буде впроваджена в Університеті з метою забезпечення внутрішнього електронного документообігу.

Також членами ректорату було опрацьовано питання щодо вдосконалення рейтингу «Лідер року», обговорено результати моніторингу використання структурними підрозділами програмного забезпечення у 2019 р., проаналізовано ситуацію з оплатою за навчання студентами Університету та підтримано переведення на вакантні місця регіонального замовлення студентів за результатами оголошеного конкурсу.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.