Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №13 від 14 вересня 2020 р.

IMG_085514 вересня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

14 вересня 2020 року відбулося засідання ректорату, у ході якого було обговорено та вирішено комплекс питань щодо організації роботи Університету в умовах карантину.

Зокрема, членами ректорату було розглянуто такі питання порядку денного: про попередні підсумки вступної кампанії, контингент студентів та організацію освітнього процесу в умовах епідемії COVID 19; про дотримання учасниками освітнього процесу профілактичних заходів щодо запобігання епідемії COVID-19; про соціальний захист співробітників і студентів під час епідемії COVID-19; про рейтингове оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників Фахового коледжу «Універсум» «Лідер року»; про адміністративні заходи щодо кібербезпеки університету; про ліквідацію заборгованості студентами за навчання, а також про створення Цифрового кампусу та оновленої системи е-навчання.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.