Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка № 7 від 16 серпня 2021 р.

16 серпня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

16 серпня 2021 року відбулося очне засідання ректорату, під час якого було обговорено низку питань організаційної, навчальної, кадрової, соціально-гуманітарної роботи Університету.

На порядок денний засідання ректорату було винесено питання: про попередні підсумки вступної кампанії; про початок навчального року та організацію освітнього процесу; про забезпечення санітарно-епідемічної безпеки в Університеті; про розподіл навантаження та формування штатного розпису; про ліквідування студентами заборгованості в оплаті за навчання та проживання в гуртожитках; про посвяту в студенти; про поселення студентів у гуртожитки; про підняття Державного Прапора; про проведення зборів Трудового колективу Університету, зборів в інститутах і факультетах та засідання Вченої ради.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог.