Засідання ректорату від 13 листопада 2023 р. № 12

13 листопада 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про спеціальний фонд Університету: його наповнення, послуговування, доцільне та економне використання; про проведення Дня Університету, 160-ї річниці від дня народження Бориса Грінченка, 30-річчя відновлення імені Бориса Грінченка у назві університету; про затвердження Плану заходів щодо вступної кампанії «Вступ-2024»; про результати розгляду Комісією з академічної доброчесності Факультету економіки та управління щодо академічної доброчесності у наукових публікаціях співробітників Факультету; про Меморандум співпраці з ТОВ «Юнівер» та підключення студентів Університету до проєкту (сервісу) «UNIVERE»; про кандидатури здобувачів освіти та випускників, що служать у Збройних силах України, подані підрозділами на відзначення медаллю Бориса Грінченка; про підписання договору про співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій; про підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Університетом Метарат.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.