Засідання ректорату від 27 грудня 2023 р. № 14

27 грудня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про План роботи Київського університету імені Бориса Грінченка на 2024 рік; про підготовку до щорічного рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників «Лідер року - 2023»: реалізація інноваційних та творчих проєктів, оригінальні заходи, спрямовані на популяризацію Університету та підвищення якості освіти; популяризація Університету в ЗМІ; реалізація проєктів та висвітлення історії Університету і грінченкознавства; про підписання договору про співробітництво з Товариством з обмеженою відповідальністю «Дукат Арт»; про підписання договору про співробітництво з громадською організацією, творчою спілкою «Спілка рекламістів України».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.